niedziela, 21 kwietnia, 2024

Lidl Kluczbork: poszedł po bilet do parkometru i dostał wezwanie do zapłaty

Przeczytaj także

Do kuriozalnych sytuacji, dochodzi w ostatnich dniach przed Kluczborskiem sklepem LIDL-a. Wiele osób doświadczyło sytuacji, w której podczas przejścia z samochodu do parkometru celem wydrukowania biletu, na szybie pojazdu znalazła się karteczka z wezwaniem do zapłaty 95 zł.

Zabawa w kotka i myszkę przed LIDL-em w Kluczborku

Sytuacja jest o tyle śmieszna, że wszystkie osoby, od których dowiedzieliśmy się o całej sytuacji, potwierdzają iż znalezienie osoby odpowiedzialej za karteczkę z wezwaniem do zapłaty stanowiło nie lada wyzwanie.

Pracownicy LIDL-a w Kluczborku bezradni

Pracownicy LIDL-a w Kluczborku niestety niewiele mogą pomóc jak się dowiadujemy. Terenem parkingowym i samymi parkometrami, a także zatrudnieniem osoby odpowiedzialej za ten „cyrk” zajmuje się zewnętrzna firma.

Zapewne niebawem sytuacja się zmieni, natomiast na chwilę obecną, trzeba szybko wysiadać z samochodu,jeszcze szybciej udać się po bilecik, następnie włożyć go za szybkę w samochodzie i spokojnie można się wówczas wybrać na zakupy.

Czy to dobry ruch z tymi parkometrami?

- Reklama -

12 KOMENTARZE

 1. No masakra,z tym parkomatem. Parkomat musi się zwrócić, nie nazbierali kasy to teraz będą robić jak brobią. Szkoda ze kosztem klienta, kliennwkoncu się wkurzy i pójdzie gdzie indziej tak się skończy.

 2. .

  Parodia na kółkach. Kto wymyślił, żeby tam postawić parkometry. Nigdzie ich nie ma problemu przy sklepach. Wynika z tego, że szerokim łukiem trzeba omijać Lidl. Sami sobie krzywdę wyrządzają, bo jeszcze kilka takich sytuacji, to stracą duża część klijentow.

 3. Dlatego całą rodziną przestaliśmy już robić zakupy w Lidlu… Przenieśliśmy się do innych lokalnych marketów gdzie nie ma jakiś durnych parkomatów. Swoją drogą, 30 sekund czekać na wydruk biletu?? Niekiedy 6-10 osób stoi w kolejce tam – to dłuższa kolejka niż w sklepie… Żenada!

 4. Tak a gdyby nie było tych parkometrów to ludzie by narzekali ze nie mają gdzie zaparkowac auta. Bo jak ich nie było to szkoła parkowała sobie auta itp

  • Ja sobie nie przypominam by był problem z parkingiem przy LIDLU. Nawet w Boże Narodzenie w godzinachh szczytu jest tam zawsze miejsce, nieco dalej od sklepu ale jest. Parkometr jest z du….szy!!

 5. Ja też dostałam na kwotę 95zlotych.W sklepie byłam 20 minut a pisze że 1.5 godz parking jest darmowy.Do Lidla już nie chodzę.Tracicie sobie klientów???

 6. Dla mnie to bardzo dobre ze jest parkometr .
  Jeden mniej sklep do odwiedzania 🙂
  Już tam po prostu nie jeżdzę

 7. Zaczęli kombinować to przestałem tam jeździć i innych też do tego zachęcam.nie będę się z kulawy dziadkiem wyścigowa kto pierwszy .paragon czy mandat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -