wtorek, 16 kwietnia, 2024

Atak reżimu Łukaszenki na Polską granicę!

Przeczytaj także

Trudna sytuacja na granicy. SG: Widać większą koncentrację służb białoruskich

Coraz więcej migrantów przybywa na granicę w Kuźnicy. Sytuacja jest poważna, lecz na tę chwilę pod kontrolą służb mundurowych broniących granic Państwa Polskiego. Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze materiały pojawiające się w mediach społecznościowych.

Na granicy dzialącej Polskę i Białoruś w stanie pełnej gotowości pełni służbę kilkanaście tysięcy żołnierzy, funkcjonariuszy policji oraz straży granicznej.

Migranci kierowani przez reżim Łukaszenki kilkukrotnie próbowali w ostatnich 24 godzinach przedostać się na teren naszego kraju – na szczęście bezskutecznie. W stanie gotowości do służby na granicy postawiono tysiące polskich munurowych.

Minionej nocy migranci rozbili obozowisko przy granicy i na szczęście nie odnotowano żadnych powaznych incydentów z ich udziałem.

09/11/2021 14:00 – Z najnowszych informacji wynika, iż na granicy mogą być potrzebne dodatkowe siły. Ma to związek z napływem kolejnych migrantów na granicę. Nieoficjlanie mówi się także o strzałach białoruskich żołnierzy w pobliżu zbiórki migrantów. Na razie jednak nie wiadomo, jaki miały one charakter.

W Kuźnicy pojawił się w dniu 09.11.2021r. Premier Mateusz Morawiecki, który podziękował służbom za ochronę granicy naszego kraju.

Armatki wodne otarły do Kuźnicy

Wojskowi inżynierzy odbudowują fragmenty zasieków z drutu kolczastego zniszczone podczas wczorajszego szturmu.

Policjanci odparli próbę pierwszego,masowego przerwania granicy i agresywnego,siłowego wtargnięcia na teren Unii Europejskiej.

Internauci także nie zawodzą – doszukali się cen odzieży, w jaką ubrani są szukający azylu „biedni” imigranci. Ceny kurtek wynoszące 4000 PLN. Przypadek?

To jednak nic na tle prób manipulacji przy użyciu dziecka, któremu dmuchano w twarz dymem tytoniowym a następnie wystawiono przed polskie służby mundurowe w celu wygłoszenia przemówienia „w łzach”

Według niektórych mediów, chłopcu dmuchano w twarz dymem tytoniowym aby łzy oczyściły go z cząsteczek gazu rozpylanego przez służby graniczne, a także kurzu który został rozdmuchany przez polski śmigłowiec wojskowy.

Próby forsowania Polskiej granicy

Od wtorku (09.11) od godz. 7:00 rano do odwołania jest zamknięte przejście w obu kierunkach na drogowym przejściu granicznym w Kuźnicy

Wielu polityków wypowiada się w mediach społecznościowych na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.

Imigranci wytwarzają ogromną ilość dwutlenku węgla na granicy polsko-białoruskiej.

Aktualizacja tego wpisu będzie kontynuowana na górze strony.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -