niedziela, 21 kwietnia, 2024

Burmistrz Kluczborka Jarosław Kielar z poparciem Koalicji Obywatelskiej

Przeczytaj także

W wyborach samorządowych Koalicja Obywatelska wyraziła swoje poparcie dla kandydatury obecnego burmistrza Kluczborka, Jarosława Kielara, który startuje z własnym komitetem o nazwie „Ziemia Kluczborska”.

Informację o poparciu dla Jarosława Kielara ze strony Koalicji Obywatelskiej przekazano podczas wtorkowej konferencji prasowej w Kluczborku. Na spotkaniu z mediami pojawił się marszałek Andrzej Buła, przewodniczący partii w regionie, Dariusz Mazurczak, szef struktury PO w Kluczborku, oraz Artur Nowak, członek zarządu powiatu kluczborskiego i lider Regionu Kluczborskiego – szerokiego ugrupowania samorządowego, które wystawia listy kandydatów do rady powiatu oraz rad gmin Byczyna i Wołczyn.

Warto zaznaczyć, że Koalicja Obywatelska w Kluczborku postanowiła wesprzeć Jarosława Kielara, jednak nie wystawia własnego kandydata na stanowisko burmistrza gminy. W ramach swojego udziału w wyborach, Koalicja Obywatelska prezentuje swoich kandydatów na radnych.

Poparcie dla Jarosława Kielara wyraził również Region Kluczborski, co potwierdza jednomyślne stanowisko szerokiego ugrupowania samorządowego. W przeciwnym obozie, jako konkurent Jarosława Kielara, występuje Piotr Pośpiech.

Kto powinien zostać Burmistrzem Kluczborka na kolejną kadencję?

View Results

Loading ... Loading ...

O apelu do mieszkańców, aby oddali swój głos na Jarosława Kielara, przypomniał również starosta Mirosław Birecki. Te wybory zapowiadają się jako ważny moment dla Kluczborka, gdzie konkurencyjne propozycje wywołują dyskusję i budzą zainteresowanie społeczności lokalnej.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -