środa, 24 kwietnia, 2024

Debiut muzyczny teza & m.a.n – życie to życie

Przeczytaj także

Projekt „teza & m.a.n. – życie to życie” to świeża i oryginalna propozycja na polskiej scenie muzycznej. Dwaj artyści, Rafał Poterała (33-letni raper spod Częstochowy) i Marian Złotowicz (35-letni Producent muzyczny z Kluczborka), postanowili połączyć swoje zainteresowania i stworzyć coś zupełnie nowego. W efekcie powstał album składający się z 13 utworów, których tematem przewodnim jest życie codzienne.

Mimo że autorzy są dla szerszej publiczności nieznani, to ich debiutancki materiał zaskakuje profesjonalizmem produkcji i dojrzałymi tekstami. Teksty poruszają różne tematy – od granic własnych możliwości i chwil zwątpienia, po utwory motywacyjne zachęcające do pokonywania przeciwności. Są również ponadczasowe teksty, które mogą znaleźć odbiorców w różnym wieku i o różnych doświadczeniach życiowych.

Album został nagrany w domowym studio, a sam mix i mastering również zostały wykonane przez artystów. Muzyka opiera się na wirtualnych instrumentach, co daje ciekawe połączenie tradycyjnego brzmienia z nutą nowoczesnej elektroniki. W kilku utworach na płycie pojawiają się również goście, co dodaje jeszcze więcej urozmaicenia.

Jeśli szukasz muzyki opowiadającej o życiu na ulicy i ulicznych zasadach, to ten album nie jest dla Ciebie. Jednak jeśli interesują Cię dojrzałe teksty, szczerość i refleksje, to warto posłuchać „teza & m.a.n. – życie to życie”. Album jest dostępny w limitowanym nakładzie w wersji fizycznej, a można go zamówić bezpośrednio u autorów poprzez adres mailowy. Już teraz można posłuchać pierwszego singla zatytułowanego „kropla w oceanie” i przekonać się samemu, czy muzyka ta przypadnie nam do gustu.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -