środa, 24 kwietnia, 2024

HODAK z Ligonia – Raper z Kluczborka

Przeczytaj także

6 marca 2020 roku pojawił się debiutancki materiał rapera z KluczborkaCUSTOM.” Mowa o HODAKU, którego twórczości powinien posłuchać każdy mieszkaniec naszego miasta. W dniu 18 maja 2020 roku światło dzienne ujrzał także krążek zatytułowany „Zapach zimy i papierosów” Twórczość rapera z Kluczborka według niektórych serwisów o tematyce hiphopowej została okrzyknięta odkryciem roku 2020. Spora część twórczości znajduje się w serwisie YouTube.

Na tę chwilę jego kanał zgromadził już 19 183 341 wyświetleń. Znajduje się na nim ponad 30 filmów prezentujących twórczość artysty. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania kilku propozycji znajdujących się poniżej, a także do odwiedzenia oficjalnego profilu Hodaka na YouTube.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rapera z Kluczborka zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawym artykułem, który pojawił się na portalu FOLLOWRAP.

HODAK

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -