sobota, 13 kwietnia, 2024

Nerwica Lękowa – Pierwsza na Świecie Książko-Gra Wolni od Lęku

Przeczytaj także

Nerwica lękowa staje się powoli coraz częstszą przyczyną wizyt w gabinetach psychiatrycznych i psychologicznych. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego w raporcie z 2016 roku podaje, że w samej tylko Europie ponad 38% mieszańców podjęło leczenie najczęściej z powodu zaburzeń lękowych i nastroju. W Polsce, największy przyrost, aż 24% odnosi się do zaburzeń nerwicowych, które Polacy uważają za główne przyczyny utraconego zdrowia.

Pierwsza na świecie Książko-Gra o zaburzeniu jakim jest Nerwica Lękowa

Marek Daniel z Krakowa, jest autorem jedynej na świecie książko-gry Wolni od Lęku, która umożliwia pokonanie nerwicy lękowej. Osobę, która chce ją pokonać przyjdzie najpierw zmierzyć się z wynikiem, a nastepnie przyczyną. Gra ma 24 rozdziały. Każdy kończy się testem. Zła odpowiedź powoduje, że musisz dać sobie więcej czasu na zrozumienie, nie możesz wówczas czytać dalszej czści książki. Do tej pory zaledwie kilkunastu osobom udało się ukończyć tę pozycję do końca.

Książka WOLNI OD LĘKU jest pisana na bazie książek najwybitniejszych naukowców w dziedzinie neuropsychiatrii i neuropsychologii. W przeciwieństwie do standardowych pismaków, przekazuje rzetelną wiedzę opartą doświadczeniem.

MAREK DANIEL -autor książki, osobiście rpzeszedł najbardziej zaawansowaną nerwicę lękową z wszystkimi jej objawami i skutkami. Dzięki intensywnej pracy zarówno na wyniku, jak i przyczynie – udało mu się ją pokonać – a teraz pomaga innym, między innymi w specjalnej grupie na facebooku.

DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST NERWICA LĘKOWA

nerwica lękowa

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -