test
niedziela, 16 czerwca, 2024

Nie będzie DNI KLUCZBORKA 2021. Wiemy jakie zespoły miały wystąpić.

Przeczytaj także

Ostateczną decyzją Burmistrza Kluczborka Pana Jarosława Kielara – dni Kluczborka w roku 2021 się nie odbędą. Ma to związek z panującą w dalszym ciągu pandemią koronawirusa. Jednocześnie jako społeczność – mamy nadzieję że w przyszłym roku wszystko wróci do normy. Tymczasem udało nam się dowiedzieć, jacy artyści mieli wystąpić przed kluczborską publicznością.

Dni Kluczborka 2021: Jakie zespoły miały wystąpić na scenie?

Warto wspomnieć, że artyści którzy mieli wystąpić na scenie DNI KLUCZBORKA 2021 roku, tak na prawdę zaplanowani byli na rok 2020. Ze względu na panującą pandemię – występy zostały przebookowane na rok 2021. Czy zatem w przyszłym roku Ci artyści pojawią się w Kluczborku? Na tę chwilę takich informacji nie mamy.

Oto artyści, których koncerty zaplanowali włodarze naszego miasta:

FUN FACTORY – LEGENDA EURODANCE

AFROMENTAL

BRUNO FERRARI

PAJUJO

Organizatorem Dni Kluczborka będzie teraz Dom Kultury, ale pod nową nazwą!

Kluczborski Dom Kultury przekształca się właśnie w Centrum Kultury Kluczbork, i to właśnie ta jednostka obejmie w całości sprawy dotyczące organizacji DNI KLUCZBORKA w najbliższych latach.

Pozycjonowanie stron Internetowych i reklamy dla firm z Kluczborka!!
- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -