niedziela, 21 kwietnia, 2024

Pomiędzy światłem, a cieniem Łukasz Rawski – XX lat pracy twórczej

Przeczytaj także

Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku zaprasza na wyjątkową wystawę fotograficzno-malarską pt. „Pomiędzy światłem, a cieniem Łukasza Rawskiego – XX lat pracy twórczej”. Będzie to pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości tego utalentowanego artysty, który swoją karierę rozpoczynał 20 lat temu.

Wystawa będzie okazją do obejrzenia szerokiego wachlarza dzieł autora, w tym portretów, martwych natury, fotokolaży, fotografii konceptualnej, a także dzieł malarskich i małych form rzeźbiarskich. Łukasz Rawski to artysta, który łączy w swoich dziełach światło i cień, tworząc niezapomniane kompozycje.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17 lutego 2023 roku o godzinie 18:30, a wstęp jest wolny. Muzeum im. Jana Dzierżona będzie otwarte dla zwiedzających w godzinach od wtorku do piątku od 10:00 do 16:00 oraz w niedziele od 10:00 do 14:00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wyjątkowej wystawy i zapoznania się z twórczością Łukasza Rawskiego. Link do wydarzenia znajduje się pod adresem https://fb.me/e/40EUrRMwU. Nie można przegapić tej jedyny w swoim rodzaju okazji, by zobaczyć świat oczami tego utalentowanego artysty.

Pomiędzy światłem, a cieniem Łukasz Rawski - XX lat pracy twórczej
Pomiędzy światłem, a cieniem Łukasz Rawski – XX lat pracy twórczej
- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -