środa, 24 kwietnia, 2024

Ponad 1200 osób podpisało się pod petycją w sprawie nauczyciela z Wołczyna.

Przeczytaj także

Kilka dni temu pisaliśmy o skandalu jaki wywołał pedagog z Wołczyna. Podczas zdalnych lekcji nauczyciel udostępnił uczniom film pornograficzny. O całej sytuacji przeczytasz w artykule:

Ponad 1200 osób podpisało petycję!

W zaledwie kilka dni liczba podpisów zwiększyła się z 665 do ponad 1200. To dowód na to, że Pan Andrzej Mazurek o którym mowa w petycji, jest szanowanym przez uczniów i absolwentów pedagogiem.

To co się stało, jest niedopuszczalne – i zapewne każdy z tym stwierdzeniem się zgodzi. Mimo wszystko wiele osób ma nadzieję, że kuratorium pozwoli nauczycielowi wrócić do pracy. Skutki tego wydarzenia i tak wywołały nieodwracalne zmiany w postrzeganiu nauczyciela przez wiele osób.

Jeżeli także chcesz dopisać swoje nazwisko pod petycją, kliknij TUTAJ.

CYTAT Z PETYCJI

– Pan Andrzej to pedagog z wieloletnim stażem pracy, nauczyciel pełen pasji, przyjaciel uczniów. Nie ma nikogo, kto Pana Andrzeja wspominałby źle. Przeciwnie – jest jednym z tych pedagogów, którzy tworzą wspaniałą atmosferę w szkole, przy czym wiedza przekazywana jest w sposób konsekwentny. Jest jednym z nauczycieli, do których chce się uczęszczać na lekcje czy po prostu nawiązać konwersację nawet pomiędzy lekcjami. Jeden niewłaściwy czyn nie powinien przekreślać wielu lat nienagannej pracy i świetnego, indywidualnego podejścia do każdego ucznia – czytamy w petycji stworzonej przez rodziców we współpracy z uczniami.

Zajrzyj na nasz Fanpage oraz Grupę FB

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -