sobota, 13 kwietnia, 2024

PPHU HELLUX-HAIN SP.J. – Baza Firm Kluczbork

Przeczytaj także

PPHU HELLUX-HAIN SP.J. – Baza Firm Kluczbork

PPHU HELLUX-HAIN SP.J. - Baza Firm Kluczbork
PPHU HELLUX-HAIN SP.J. – Baza Firm Kluczbork

O firmie:
Firma Hellux – Hain z siedzibą w Kuniowie od 25 lat rozwija swoją działalność i prężnie działa na rynku Polskim i zagranicznym. Od początku zadaniem firmy było toczenie elementów w drewnie, co szybko stało się wiodącą działalnością i do tej pory jest wzbogacane i udoskonalane o nowe specjalizacje, technologie oraz rozwiązania. Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych elementów drewnianych pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki doświadczeniu rozpoczęliśmy produkcję lamp i sprzętu oświetleniowego oraz wzbogaciliśmy ofertę o elementy i sprzęt oświetleniowy z metalu.
W ofercie naszego sklepu internetowego z oświetleniem znajdą Państwo lampy odpowiednie do każdego pomieszczenia, budynku mieszkalnego oraz użytkowego.
Wkraczając pewnym krokiem w postęp i nowoczesne technologie wyposażyliśmy firmę w laser CO2 do wycinania i znakowania tworzyw sztucznych, który pozwala nam wykonywać nowe zlecenia i sprostać przeróżnym oczekiwaniom firm jak również klientów indywidualnych.

Rok 2009 to rok pełnego otwarcia działalności naszej firmy na potrzeby przedsiębiorstw oraz ich klientów. Dzięki poszerzeniu naszej działalności o profesjonalne projektowanie, wykonywanie, umieszczanie na serwerze stron internetowych m.in. firm, instytucji publicznych, organizacji pożytku publicznego oraz marketingu reklamowego. Służymy pomocą również przy rozwiązywaniu problemów z sprzętem komputerowym, telefonicznym.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek : 07:00 – 16:00
Sobota – Niedziela : zamknięte

Dokładny adres i dane kontaktowe:
PPHU HELLUX-HAIN SP.J
KUNIÓW 17B
46-200 KLUCZBORK

TELEFON: 691 197 611 lub 77 418 36 87

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -