niedziela, 19 maja, 2024

ŚWIĘTO ŚWIATŁA – Rozpalmy 770 ogni na cześć 770-lecia Kluczborka!

Przeczytaj także

Serdecznie zapraszamy was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, na kluczborskim rynku, w ramach Kluczborskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego – Święto Światła!

Począwszy od godziny 16:00, Święty Mikołaj osobiście obdaruje wszystkie dzieci słodkimi niespodziankami, aby o godzinie 17:00 rozpocząć fascynujący taniec ognia pod nazwą FIRE SHOW. To wydarzenie gwarantuje niezapomniane wrażenia i magię!

Jednak to nie koniec atrakcji! O 17:30 wszyscy mieszkańcy będą mieli okazję dołączyć do wyjątkowego momentu, gdy wspólnie odpalimy aż 770 zimnych ogni, uczcimy tym samym 770-lecie istnienia Kluczborka!

Na zakończenie tego magicznego wieczoru razem rozświetlimy choinkę, tworząc niepowtarzalną atmosferę świąt. Chcemy, aby ten moment był pełen radości, światła i wspólnego świętowania.

W imieniu Centrum Kultury w Kluczborku serdecznie zapraszamy Was przez 2 dni na Jarmark Bożonarodzeniowy. Tam czekać będzie na Was nie tylko pyszne jedzenie i świąteczne dekoracje, ale także liczne występy, Motomikołaje oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Oczami Zwierząt. Niech te dni będą pełne magii świąt, aromatu grzanego wina i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -