wtorek, 28 maja, 2024

W Kinie bajka stanęło serce na nakrętki. Zapełniono je w kilka dni.

Przeczytaj także

Od pewnego czasu mieszkańcy Kluczborka w Internecie, dyskutowali nad ty, czy w naszym mieście powinno pojawić się metalowe serce do zbierania nakrętek plastikowych z butelek. Kluczborskie KINO Bajka szybko podchwyciło temat, i w internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji konstrukcji:

18 Lutego serce na nakrętki dla Kluczborskiego KINA było już przygotowane do dostarczenia.

W Kinie bajka stanęło serce na nakrętki. Zapełniono je w kilka dni.

20 lutego serce zostało dostarczone, a odpakowywaniem zajęła się Pani Dyrektor Katarzyna Juranek-Mazurczak, wraz z Panem Burmistrzem Kluczborka Jarosławem Kielarem.

Pan Burmistrz osobiście wrzucił pierwsze nakrętki do serca, które w przeciągu kilku dni zapełniło się całkowicie. To wszystko dzięki wspaniałym mieszkańcom Kluczborka.

Serce na nakrętki w kinie Bajka zapełnione!

Powyższe zdjęcie wykonaliśmy 25 lutego. Obecnie serce jest już opróżnione i oczekuje kolejnych dostaw nakrętek, za które można pomóc wielu osobom potrzebującym.

Mieszkańcy Kluczborka są również zgodni co do tego, że takowe serducho powinno równiez pojawić się na Kluczborskim Rynku. Czy tak sie stanie – zobaczymy, oby.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -