wtorek, 16 kwietnia, 2024

Wygodna i poręczna spacerówka dla malucha

Przeczytaj także

W okresie, gdy dziecko stara się usilnie siadać, dźwiga się w gondoli, jest to znak, że maluch wyrasta z wózka głębokiego. To dobry moment na to, żeby zmienić wózek głęboki na praktyczną wersję spacerową.

Współcześni rodzice zazwyczaj szukają praktycznego, wygodnego i lekkiego wózka spacerowego z szerokim siedziskiem. Jednak najważniejsze jest to, żeby był poręczny i składał się do małych, kompaktowych rozmiarów. Zdarza się, że niektóre spacerówki posiadają udoskonalone zabezpieczenia. Spacerówka powinna być przystosowana do warunków nawierzchni, po której jest prowadzona, a więc powinna mieć mocne, duże i trwałe koła.

Wózek Valco Baby Snap 4 jest to wózek australijskiego producenta, należy on do wygodnego typu spacerówki. Wyposażona jest w praktyczne zabezpieczenia i nowoczesne udogodnienia dla malucha.

Valco Baby Snap 4 co jest ważne jest wózkiem lekkim, posiada niezbędne zabezpieczenia w postaci wygodnych pasów bezpieczeństwa. Wózek Valco jest płynnie regulowany, takiej regulacji podlega oparcie wózka (kilkustopniowe) do ostatecznej pozycji leżącej oraz podnóżek. Budka wózka Valco jest przedłużana, posiada filtry UV, jest również wentylowana.

Wózek Valco Snap 4 odznacza się odpornymi na zniszczenie kołami (EVA), które można zdejmować. Koła przednie są podwójne, płynnie skręcają, nie wymagają pompowania, ponieważ są bezdętkowe. Valco Snap 4 odznacza się przedłużaną budką (nawet do 20 cm).

Jest ona wentylowana poprzez panel wentylacyjny, znajdujący się w tyle budki wózka, dodatkowo zwijany i zapinany na rzep. Valco Snap 4 jak w każdej innej spacerówce, posiada niezbędny hamulec postojowy z ułatwionym dostępem, łatwy w użyciu, nawet przy letnich butach.

Wózek wykonany jest z wysokiej jakości odpornych materiałów, które chronione są poprzez przemyślany system składania wózka do wewnątrz. Jest to również wózek 2 w 1 odpowiedni do użycia wraz z gondolą, a więc przeznaczony również dla dzieci od urodzenia. Wózek Valco Snap 4 można używać w połączeniu z odpowiednim fotelikiem samochodowym (Maxi-Cosi), jednak przy użyciu odpowiednich adapterów.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -