niedziela, 21 kwietnia, 2024

Za Kinem Bajka powstała wyjątkowa strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych

Przeczytaj także

Za Kluczborskim Kinem Bajka powstał bardzo interesujący kompleks dla dzieci i dorosłych. Miejsce, w którym znajdują się Kawiarnia Kinowa, Centrum Aktywizacji Zawodowej czy świetlica Parasol – to nie jedyne miejsca, które można odwiedzić.

Zanim Kawiarnia KINOWA zostanie otwarta, i będziemy mogli z niej korzystać, warto wpaść tutaj na ogromny plac zabaw, siłownię miejską i przede wszystkim do miasteczka rowerowego dla dzieci. Część mieszkańców Kluczborka, nie wiedziało o istnieniu tego wyjątkowego miejsca. Zapewne władze miasta zaproszą wszystkich chętnych, jak tylko zniesione zostaną obostrzenia.

Prezentujemy Wam zdjęcia z tego urokliwego – i na pewno już niebawem bardzo popularnego miejsca w Kluczborku.

Kino letnie Kluczbork

Tuż za budynkiem świetlicy PARASOL, znajduje się ściana przeznaczona do organizowania Kina letniego. Widoczny jest również mały podest, który zapewne posłuży jako scena przy licznych występach artystycznych, które z całą pewnością będzie można tu organizować.

Miasteczko rowerowe dla dzieci w Kluczborku

To będzie dziecięcy HIT. Zapewne posłuży również do „zdawania na kartę rowerową” – nie mniej jednak, udało nam się zobaczyć kilka bardzo uśmiechniętych dzieciaków na rowerkach i hulajnogach, którzy spędzają tu wolne chwile.

Plac zabaw za Kinem Bajka w Kluczborku

Kolejne bardzo udane atrakcje dla dzieci, znajdujące się bezpośrednio przy miasteczku rowerowym i zewnętrznej siłowni dla dorosłych. Wszystko to jest kompleksem znajdującym się za Kinem Bajka.

Znajdziecie tutaj ścianki wspinaczkowe, dużą huśtawę typu „orle gniazdo” czy zjazd na linie. To bęzie dziecięcy PARK RADOŚCI!

Pozostaje nam tylko czekać, na zniesienie obostrzeń. Przed nami – dużo dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -