środa, 29 listopada, 2023

Nastolatka z Kluczborka brutalnie zgwałcona. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Przeczytaj także

Szanowni Państwo! Nie tak dawno, bo wczoraj-udostępniliśmy Państwu artykuł dotyczący wirusa na Facebooku. Jak się okazuje (a plotki roznoszą się pomiędzy mieszkańcami bardzo szybko) wiele osób nadal daje się nabierać na podstępne praktyki hakerskie. Na jednej z lokalnych grup pojawił się następujący wpis:

Incydent wydarzył się dosłownie kilka godzin temu, według ustaleń Policji sytuacja miała miejsce niedaleko domu dziewczyny, który znajduje się niedaleko ulicy Katowickiej. Dziewczynka zauważyła, że szybkim krokiem podąża za nią postać w kapturze, kiedy odwróciła się stała się tragedia. Przekażcie znajomym aby na siebie uważali dopóki Policja nie dowie się kim jest ten człowiek. Przesyłajcie dalej, może akurat ktoś pozna tego człowieka.

Nastolatka z Kluczborka brutalnie zgwałcona. Trwają poszukiwania mężczyzny.
Nastolatka z Kluczborka brutalnie zgwałcona. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Bezmyślny link post kierował czytelników do strony https://24zdarzenia.eu/ – i to już jest znak aby zapaliła nam się czerwona lampka.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że post uzyskał ponad 77 udostępnień. Oznacza to, że wiele osób dało się nabrać.

Zachęcamy jeszcze raz, do zapoznania się z artykułem, który może uchronić Państwa nie tylko przed utratą konta na Facebooku, ale także wyłudzeniem danych i kradzieży oszczędności trzymanych w banku.

Rzetelnych informacji szukaj zawsze w odpowiednim miejscu. Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku prowadzi swój FANPAGE. Tam możecie Państwo szukać informacji o wypadkach i zdarzeniach w powiecie kluczborskim.

Jeżeli zdarza Ci się klikać w posty bez zastanowienia na Facebooku, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł:

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

- Reklama -

Najnowsze artykuły

Last Minute: Andrzejki w Kluczborku 2023!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezapomnianą imprezę taneczną z okazji Andrzejek 2023, organizowaną przez Restaurację Nad Stawem w Bogacicy. Gorące...
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -