wtorek, 16 kwietnia, 2024

Rolety, moskitiery, żaluzje

Przeczytaj także

Fintecnic to uznany polski producent i dystrybutor wszystkich typów okien, począwszy od PCV, przechodząc przez systemy aluminiowe, a kończąc na klasycznych, drewnianych modelach okien. Firma ma swoją siedzibę w Łodzi, mieście doskonale skomunikowanym z niemal całym krajem, a więc stolarka okienna Fintecnic jest powszechnie dostępna.

Doświadczenia i najwyższa jakość wykonania

Fintecnic oferuje stolarkę okienną najwyższej jakości, solidną i niezwykle wytrzymałą. Wszystko dzięki dostępności nowoczesnego parku maszynowego, powstałego w 2020 roku. Co ważne, firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią produkty były wysokiej jakości, a przy tym pod względem kosztów dostępne dla przeciętnie zarabiających klientów. Fintecnic na polskim rynku stolarki okiennej z powodzeniem działa już od 10 lat, ciągle zdobywając doświadczenie i poprawiając umiejętności.
W ofercie Fintecnic znaleźć można:
– okna,
– drzwi,
– rolety zewnętrzne,
– bramy garażowe,
– moskitiery,
– żaluzje i roletki materiałowe,
– fasady aluminiowo-szklane,
– okna przesuwne.

Solidne okna na wiele lat

W ofercie Fintecnic dostępne są okna drewniane, aluminiowe oraz PCV (dostępne są również wszystkie niezbędne akcesoria oraz systemy okienne). Okna PCV są energooszczędne, charakteryzują się bardzo dobrą dźwiękoszczelnością oraz estetycznym wyglądem.
Okna drewniane Łódź będą niezastąpione przy ocieplaniu domu i nadaniu mu wyjątkowego, przytulnego klimatu. Dodatkowo doskonale chronią przed zimnem i hałasem pochodzącym z zewnątrz.
Okna aluminiowe Łódź tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Są niezastąpione przy tworzeniu dużych i efektywnie wyglądających przeszkleń.

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Rolety Łódź cieszą się coraz większą popularnością. Sięgają po nie już nie tylko właściciele domów jednorodzinnych, ale również i posiadacze mieszkań w blokowiskach. Rolety są oszczędne i ergonomiczne, a przy tym zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Rolety są tak skonstruowane, że nikt nieuprawniony nie będzie w stanie ich samodzielnie odsłonić.
W ofercie Fintecnic można znaleźć również rolety wewnętrzne, idealne do ochrony pomieszczenia przed namiarem promieni słonecznych czy wścibskimi spojrzeniami z ulicy. To również ciekawy element dekoracyjny, nadający pomieszczeniu bardziej kameralnego charakteru.

Transport na terenie całego kraju

Firma Fintecnic ze względu na swoje bardzo dobre położenie transportuje swoje produkty na terenie całego kraju. Transport jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu odbiorca otrzymuje produkt najwyższej jakości w nienaruszonym stanie. Dodatkowo wszystkie towary poddawane transportowi są ubezpieczone od uszkodzeń powstałych w transporcie drogowym. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów możliwy jest transport produktów firmy Fintecnic w dowolne miejsce w Europie.

Procesy koekstruzji

Firma Fintecnic korzysta z procesów koekstruzji, będących specjalną technologią wytwarzania profili. Cechą charakterystyczną technologii jest umieszczanie pod wierzchnią warstwą zbliżonego kolorystyczne profilu PVC. Dzięki takiemu zabiegowi ewentualne uszkodzenia, jakie powstaną w czasie użytkowania stolarki okiennej, pozostają niemal zupełnie niewidoczne.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -