niedziela, 19 maja, 2024

Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.

Przeczytaj także

Swojska Wędzarnia – dawniej ZM Żabiniec to rodzinna spółka z tradycyjnym modelem zarządzania, inwestowanym kapitałem i potencjałem rozwojowym. To rodzinna pasja i pełne zaangażowanie w tworzeniu najwyższej jakości mięs i wędlin spowodowały, że na przestrzeni lat staliśmy się liderem w ich sprzedaży i dystrybucji na rynku powiatu kluczborskiego. Od samego początku firma poświęca się w poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju i wychodzi z sukcesem naprzeciw zmieniającym się nieustannie upodobaniom.
Obecnie postanowiliśmy otworzyć kolejne drzwi i w innowacyjny sposób odświeżyć markę, aby szła ona z duchem czasu, aby była zawsze blisko przy Tobie i Twoich najbliższych.
Zakłady Mięsne Żabiniec Sp. z o.o. należą do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Jest to Stowarzyszenie do którego należą regiony z całej Europy, a którego działanie dotyczy promocji i poprawy jakości lokalnej żywności oraz wzmacniana tożsamości marki.

Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.
Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.
Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.
Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.

Zdrowie ma ogromne znaczenie. Wszystkie produkty wytwarzane przez ZM ŻABINIEC są zgodnie z surowymi wymogami obowiązujących nas norm. Nasze wyroby nie przekraczają nawet połowy narzucanych przez nie wartości. Produkujemy ściśle według tradycyjnych przepisów nie korzystając z jakichkolwiek konserwantów, polepszaczy, zageszczaczy, przeciwutleniaczy, stabilizatorów, sztucznych barwników i zapachów.

Godziny otwarcia:
Wtorek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 8:00 – 13:00

Dokładny adres i dane kontaktowe:
Żabiniec 39, 46-243 Bogacica, 774137665, 504852824, biuro@zabiniec.com

Adres www: www.swojskawedzarnia.eu
E-MAIL: biuro@zabiniec.com
Nazwa firmy: Zakłady Mięsne Żabiniec sp. z o.o.

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj swój komentarz
Podaj swoje imię

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024 – Wyniki KLUCZBORK

Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta Kluczborka KIELAR Jarosław Krzysztof Liczba głosów: 7 911 | Procent głosów na kandydata: 67,60% POŚPIECH Piotr...
- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj również

- Reklama -